Over SV Welsum, afdeling Tennis

SV Welsum is de sportvereniging van de Welsumse dorpsgemeenschap en omgeving. Het is een zogenaamde omni-vereniging met een afdeling voor elke tak van sport die in Welsum wordt beoefend. De afdeling tennis is in 1986 opgericht.

Bestuur

VoorzitterHerbert Bonhofbonhof_herbert@hotmail.com
SecretarisTineke Schupperstschuppers@hotmail.com
PenningmeesterCorrie Boscorriebos@kpnplanet.nl
Voorzitter TCRik Ordelmantc.welsum@gmail.com
KantinebeheerAnja Fikseanjafikse@hotmail.com

Technische commissie

VoorzitterRik Ordelmantc.welsum@gmail.com
LidMaartje Caspers
LidZwanette Molendijk
CompetitieleiderMarco Timmertc.welsum@gmail.com

Kantinebeheer

BardienstAnja Fikse anjafikse@hotmail.com
VoorraadJohan Bosjohanbos50@gmail.com

Welsum Open Zomer toernooi

Bram Boswoz@tenniswelsum.nl
Marco Timmer
Judith Roosenschoon
Harm van de Gevel

Welsum 40+ dubbeltoernooi

Ad Ordelman40plus@tenniswelsum.nl
Herbert Bonhof

Sponsorcommissie

Gertie van de Beeksponsoring@tenniswelsum.nl
Saskia Ridder

PR&Communicatie

Ad Ordelmaninfo@tenniswelsum.nl