Vertrouwens contactpersoon

Om een veilig sportklimaat te creëren en te behouden, is het belangrijk om (anoniem) melding te kunnen maken van grensoverschrijdend-/ongewenst gedrag. Indien u (in)direct hiermee te maken krijgt, meld het vooral! S.V. Welsum is aangesloten bij de overkoepelende vertrouwens(contact)personen binnen de gemeente Olst-Wijhe. U kunt hier melden, maar ook bij het Vertrouwenspunt Sport van NOC*NSF. Deze personen bieden een luisterend oor, kunnen advies geven dan wel doorverwijzen (naar bijvoorbeeld de politie, sportbond of slachtofferhulp).

Meer informatie en contact gegevens.

Over SV Welsum, afdeling Tennis

SV Welsum is de sportvereniging van de Welsumse dorpsgemeenschap en omgeving. Het is een zogenaamde omni-vereniging met een afdeling voor elke tak van sport die in Welsum wordt beoefend. De afdeling tennis is in 1986 opgericht.

Bestuur

VoorzitterHerbert Bonhofvoorzitter@tenniswelsum.nl
SecretarisTineke Schupperssecretariaat@tenniswelsum.nl
PenningmeesterSaskia Ridderpenningmeester@tenniswelsum.nl
Voorzitter TCMaartje Casperstc.welsum@gmail.com
KantinebeheerAnja Fikse

Technische commissie

VoorzitterMaartje Casperstc.welsum@gmail.com
Lid& Toernooileider WLT & BeachRik Ordelman
Lid & CompetitieleiderConny van Malkenhorst
Lid & CompetitieleiderAnnerie Liefers

Kantinebeheer

BardienstAnja Fikse anjafikse@hotmail.com
VoorraadWillemien Nikkels & Daniëlle Sander

Welsum Open Zomer toernooi

Marco Timmerwoz@tenniswelsum.nl
Harm van de Gevel
Vacant
Vacant

Welsum 40+ dubbeltoernooi

Ad Ordelman40plus@tenniswelsum.nl
Herbert Bonhof
Marco Timmer

Parkonderhoud

Baan & groenonderhoudEdwin Sander

Sponsorcommissie

Gertie van de Beeksponsoring@tenniswelsum.nl
Saskia Ridder

PR&Communicatie

Ad Ordelmaninfo@tenniswelsum.nl

Sponsoring

Onze vereniging is blij met sponsoren. Zij maken het mede mogelijk dat wij activiteiten en toernooien kunnen organiseren en het benodigde onderhoud aan banen en kantine kunnen uitvoeren. Sponsoren kunnen hun naamsbekendheid promoten op toernooien of op borden en winddoeken rondom de banen. Onze sponsorcommissie gaat graag het gesprek aan en staat open voor andere ideeën over sponsoring.

sponsoring@tenniswelsum.nl